reklama

4/2015 horoskop měsíc Vodnář

Motto měsíce: „Je vhodný čas a příležitost na mé tvořivé vyjádření v jakékoliv oblasti, kterou si zvolím.“

Na začátku měsíce budete probírat vše především rozumem a také se vám podaří vše analyzovat – a nebude to pro vás zas tak příjemné. Zjistíte pro vás důležitou věc, že je nutné zaměřit se na důležité věci, ostatní se pak dá vždy zvládnout. Ke konci měsíce budete hodně tajemní, ale to nejen pro ostatní, ale i sami pro sebe. Nebudete přesně vědět, co od sebe můžete čekat.

Práce – Vaše postavení v práci bude na začátku měsíce trochu oslabeno a někdo vás začne i odrazovat. Ten člověk to s vámi nemyslí dobře, protože vám závidí. Nesmíte na jeho rady dát. Pokud se tomu vyhnete, tak budete v práci na konci měsíce excelovat a bude se vám dařit.

Zdraví – Bolesti hlavy mohou být následkem přepracovanosti a špatného pohybu. Možná vás potrápí ještě nějaká chřipka, ale budete brzo fit. Tento měsíc se vám bude zdravotně dařit dobře.

Peníze – Zprávy o penězích budou přicházet celý měsíc a s nimi k vám dorazí i menší a větší peníze. V půlce měsíce vůbec nebudete vědět, jak to s financemi bude, ale ke konci měsíce už budete mít zase vše pod kontrolou a pocítíte stabilitu.

Vztahy – Navazujete na minulost a na to, jaké city jste prožívali, a to vám přináší trápení a deprese. Je to jen stav mysli, snažte se nemyslet na minulost, ale zaměřte se na budoucnost. Pak potkáte velkou lásku anebo se opětovně zamilujete do svého partnera.

 

 

 

Horoskopy 2018

reklama

reklama