reklama

4/2016 horoskop měsíc Beran

Moudrost měsíce: „Následujte svoji vnitřní bytost, svého vnitřního průvodce, zná cestu.“

Co vám přináší měsíc duben

Duben vám přináší bohatství, a to ve všech rovinách. Užívejte si vysněný měsíc plný splněných toužebných přání. Bude se vám dařit a zažijte pocity úspěchu a radosti. Z práce budete unavená, ale sluníčko a radostná zpráva vám dodají energii a vy si svoje přepracování ani neuvědomíte.

Jaké znamení vám přinese štěstí – Váhy

S kým budete mít problémy – Býk

Vztahy – Vztahy budou v měsíci dubnu velice harmonické, dokonce oslavíte i své narozeniny velmi příjemným stylem, který je spojen především s vaší rodinou. Před nehodou nebo nepříjemností vás zachrání partner.

Práce – Práce budete mít mnoho a nebudete vědět, co dělat dřív, ale vše zvládnete. Sama budete překvapena, jak se vám to podaří. Vše bude tak, jak být má. Nemusíte si dělat starosti. To, co jste v minulosti „zasela“, teď sklízíte.

Peníze – Peníze začnete řešit až v půlce měsíce – na začátku dubna jich byl dostatek, a tak k tomu nebyl důvod. Pak může přijít větší výdaj, což vás donutí finance přesouvat z jednoho účtu na druhý nebo přesouvat možnosti zaplacení pohledávek z jedné kupky na druhou. Nebojte, zvládnete to!

Oslabený orgán a léčivé barvy – Tlusté střevo a plíce. Léčivá barva žlutá, zelená a modrá.

 

 

 

 

 

 

Horoskopy 2018

reklama

reklama