reklama

4/2016 horoskop měsíc Býk

Moudrost měsíce: „Bytí je darem.“

Co vám přináší měsíc duben

Duben je pro vás ve znamení návštěv příbuzných a přátel. Nevyhnete se ani pracovním schůzkám a setkáním. Budete však spokojená a bude se vám dařit. Problémy, které jste řešila delší dobu, se tento měsíc vůbec neotevřou. Víte, že nejsou vyřešené, ale nic vás netlačí k tomu je řešit. Odložte to na jiný vhodnější měsíc. Teď si užívejte začátku jara.

Jaké znamení vám přinese štěstí – Býk

S kým budete mít problémy – Střelec

Vztahy Čekají vás nové začátky ve vztahu a prožijete velké zamilování. Vaše city budou plné porozumění, pochopení a lásky. V dlouhodobém vztahu se opět zažehne jiskra lásky, a pokud vztah nemáte, můžete potkat někoho nového a bláznivě se zamilovat. Dokončíte vše, co máte ve vztahu nedořešené.

Práce – Práce bude v dubnu velice stabilní a povede se vám opravdu dobře. V půlce měsíce prožijete klid a harmonii a na konci měsíce vás mohou čekat nové výzvy. Může se jednat i o nabídku nové a velice zajímavé a dynamické práce.

Peníze – Musíte už na začátku dubna kalkulovat a přemýšlet, jak budete své finance investovat. Čekají vás i nějaké komplikace s bankou nebo úřady. Na konci měsíce nebudete vědět, co chcete, a to byste si měla ujasnit.

Oslabený orgán a léčivé barvy – Plíce. Léčivá barva žlutá.

 

 

 

 

 

 

 

 

Horoskopy 2018

reklama

reklama