reklama

4/2016 horoskop měsíc Kozoroh

Moudrost měsíce: „Hojnost je zde pro vás v každém okamžiku.“

Co vám přináší měsíc duben

Duben vám přináší hojnost, a to především ve spojení s prací. Budete jí mít dostatek – až nebudete vědět, co dělat dřív. Práce bude alfou a omegou celého měsíce a nezbude vám čas na odpočinek nebo jiné zájmy. Přesto vám duben přinese i ocenění, možná to může být povýšení nebo nějaká odměna.  

Jaké znamení vám přinese štěstí – Střelec

S kým budete mít problémy – Vodnář

Vztahy Lásku, kterou prožijete na začátku měsíce, se vám podaří narušit menší hádkou nebo nedorozuměním. Nakonec se vše vyhrotí a budete spolu mluvit i o rozchodu. Můžete se i rozejít. Na konci měsíce si ale o všem promluvíte a komunikace bude pro vás záchranou.

Práce – Jste to vy, kdo může celou vaši kariéru a pracovní postup ovlivnit. Tento měsíc vše záleží na vás. Budete v sobě mít mnoho energie a vášně, kterou vložíte do práce. Práce vás bude bavit, dokonce se do ní možná zamilujete. Na konci měsíce jen budete mít pocit, že jste na vše sama.

Peníze – Začátkem měsíce váš čekají nečekané peníze a z nich budete mít velkou radost. Peníze začnete hromadit a spořit. Podaří se vám zaplatit pohledávky z minulosti a uzavřete vše, co vás trápilo.

Oslabený orgán a léčivé barvy – Slezina a zažívání. Léčivá barva zelená a oranžová.

 

 

 

Horoskopy 2018

reklama

reklama