reklama

4/2016 horoskop měsíc Rak

Moudrost měsíce: „Ujasněte si, co skutečně hledáte.“

Co vám přináší měsíc duben

Na začátku dubna vás čeká flirt a užijete si ho. Také se můžete začít rozhodovat, což zas tak zajímavé nebude. V půlce týdne zažijete pocit beznaděje, protože si musíte vybrat mezi dvěma cestami. Rozhodování pro vás bude obtížné a zabere vám mnoho času. Jednejte podle toho, co vám říká instinkt.

Jaké znamení vám přinese štěstí – To vaše

S kým budete mít problémy – Váhy

Vztahy – Prožíváte partnerskou závislost, nejspíš už svého partnera nemilujete a jste s ním jen proto, že se bojíte samoty. Uzavřete minulost nebo s tím něco udělejte, není dobré nechat to jen tak plynout. To, co je nefunkční, je lepší odstranit. Pomůže vám introspekce a analýza vašeho vztahu.

Práce – Přináší vám radost, a dokonce i určité finanční ocenění. Budete v rámci práce podnikat časté schůzky a setkání, ale vždy to bude zajímavé. Ne konci měsíce si uvědomíte, že v práci nemáte žádné cíle, a začnete si je vytvářet.  

Peníze – Překážky na začátku měsíce překonáte, ale trochu vás to vyčerpá. Dokončíte to, co je nutné dokončit, a zaplatíte to, co je nutné zaplatit. Na konci měsíce se už budete radovat a užívat si finanční svobody.

Oslabený orgán a léčivé barvy – Srdce. Léčivá barva zelená a oranžová.

Horoskopy 2018

reklama

reklama