reklama

4/2016 horoskop měsíc Střelec

Moudrost měsíce: „Nevinnost vidí vše očima zázraků.“

Co vám přináší měsíc duben

Duben je pro vás měsícem plným zázraků, protože osud vám je nakloněn. Pomůže vám zvládnout všechny potíže a nedorozumění. Přinese vám také finanční a pracovní stabilitu a tím se uklidní vaše situace a uvědomíte si, že se vše dá skvěle zvládnout. Koncem měsíce už budete stabilní ve všem, co jste za ten měsíc udělala.

Jaké znamení vám přinese štěstí – Panna

S kým budete mít problémy – Rak

Vztahy – Ve vztazích v dubnu prožijete především klid a pohodu. Láska vás bude provázet celý měsíc a vy se budete znovu a znovu zamilovávat. Láska vás naplní a vy ji dáte nejen partnerovi, ale i celému svému okolí.

Práce Čeká vás velká radost z práce a užijete si ji. Můžete se dokonce v práci i zamilovat. Práce vás bude bavit a naplňovat. Koncem měsíce začnete přemýšlet, zda nezměníte práci a nebudete se věnovat něčemu jinému.

Peníze Rozhodování na začátku měsíce vám pomůže zvládnout vaši finanční situaci a budete nadšena tím, jak jste to zvládla. Osud vám je nakloněn a peníze přijdou i nečekaně. Budete disponovat financemi, o kterých jste si myslela, že už je nezískáte. Na konci měsíce dokonce můžete získat i nový zdroj financí.

Oslabený orgán a léčivé barvy – Močový měchýř. Léčivá barva růžová a hnědá.

 

 

 

 

 

 

Horoskopy 2018

reklama

reklama