reklama

4/2016 horoskop měsíc Váhy

Moudrost měsíce: „Buďte hodná k sobě, ke všemu a všem, které potkáte na vaší cestě.“

Co vám přináší měsíc duben

Začátkem měsíce vás čeká boj, budete bojovat se vším, co se vám dostane do cesty. Bude to součástí vaší bojové nálady. Snažte se svoji touhu po boji co nejvíce eliminovat a najít v sobě klid a harmonii. Především komunikace vám pomůže vše urovnat. Na konci měsíce se vám už bude výborně dařit a posunete se do roviny, kde vám půjde vše tak, jak si plánujete.

Jaké znamení vám přinese štěstí – To vaše

S kým budete mít problémy – Beran

Vztahy Tajemství, které skrývá váš partner, se vám podaří už na začátku měsíce odhalit, ale radovat se z toho nebudete. Čekají vás různé dohady a vysvětlování a možná se domluvíte i na stěhování. Na konci měsíce se vše uklidní a zažijete přísun vášně a radosti.

Práce – Začátkem dubna budete velice unavená, a dokonce přijde i pocit beznaděje. V práci vám nic nepůjde tak, jak byste si představovala. Nakonec se vám v půlce měsíce podaří uzavřít věci z minulosti a tím se vám uleví. Konec měsíce bude radostný a plný úspěchů.

Peníze – Začátkem měsíce zjistíte, že musíte vše udělat jinak, protože vaše finanční situace je postavena na špatných základech. Ty zboříte a postavíte nové, doplatíte vše, co je nutné doplatit a uleví se vám. Koncem měsíce si už budete užívat finanční přízně.

Oslabený orgán a léčivé barvy – Záda a cévy. Léčivá barva žlutá a červená.

 

 

Horoskopy 2018

reklama

reklama