reklama

4/2016 horoskop měsíc Vodnář

Moudrost měsíce: „To, co v životě skutečně potřebujete, k vám přijde i bez větší námahy.“

Co vám přináší měsíc duben

V dubnu zažijete domácí pohodu. Budete se věnovat především rodině a dětem, je to pro vás priorita. V práci nevidíte věci realisticky a děláte si o něčem velké iluze, které vám jednou můžou přinést trápení. Na konci měsíce vše zanalyzujete, což vám pomůže udělat příslušné kroky, které jsou nutné.

Jaké znamení vám přinese štěstí – Váhy

S kým budete mít problémy – Býk

Vztahy – Velkou změnu vám přinese váš partner. Vnímáte u něho velkou energii a vášeň a to může vás vztah podpořit a zachránit. Na konci měsíce prožijete oheň lásky a zamilovanosti, a to především proto, že pocítíte velkou snahu svého partnera.

Práce Pociťujete závislost na své práci a to vás někdy velice vyčerpává. Snažte se více odpočívat a vidět vše realisticky. Uzavřete věci z minulosti a věnujte se více budoucnosti. Vaše práce je pro vás koníčkem a tak to i zůstane.

Peníze – Začátek dubna pro vás bude především o rozhodování, kam dát peníze a co zaplatit nejdřív. Čekají vás i nějaké výdaje. Vše se v průběhu měsíce zlepší a peníze, na které jste dlouho čekala, se nečekaně objeví. Budete mít velkou radost a vaše finance budou uspořádané.

Oslabený orgán a léčivé barvy Žlučník a šíje. Léčivá barva světlá zelená a lesní zeleň.

Horoskopy 2018

reklama

reklama