reklama

5/2015 horoskop měsíc Beran

Motto měsíce: „Pracuji se samými úžasnými lidmi.“

Už na začátku týdne vás čeká rozhodování a nebude pro vás jednoduché, protože jeden den si budete myslet, že jste se rozhodli – a druhý den o tom budete pochybovat. Problém, který řešíte už delší dobu, bude stále s vámi, ale už pro vás nebude takovou zátěží a vy ho dokážete prostě jen odložit. Na konci měsíce se s něčím rozloučíte.

 

Práce – Muž, kterého máte v pracovní oblasti blízko sebe, a nejspíše se jedná o kolegu, vám bude pomáhat. Čekají vás radostné zprávy a vaše práce vás bude velmi těšit. Vše se vám podaří podle plánu.

Zdraví – Zánět dutin vás může pozlobit už na začátku měsíce. Celkově si dejte pozor na záněty v těle. A také psychika je narušená a může vás občas potrápit. Méně stresu a více odpočinku by to chtělo.

Peníze – S financemi nebudete mít vůbec žádný problém. Dokonce se vám bude dařit lépe než jiné měsíce. Do budoucnosti se vám otvírají další možné finanční zdroje. Užijte si dostatek financí.

Vztahy – Ve vztazích pocítíte osamocenost a tak půjdete na pár schůzek, ale spíše sklouznete k pracovním činnostem než k těm milostným. Práce pro vás bude v měsíci lásky bohužel prioritou.

Horoskopy 2018

reklama

reklama