reklama

5/2015 horoskop měsíc Blíženci

Motto měsíce: „Jsem úžasná a výjimečná bytost a mám se ráda.“

Rozchod často bolí, ale někdy je nezbytností, a vy se v květnu s něčím nebo s někým rozejdete. Bude to jen na začátku měsíce a nebude to tak tragické. Sami sebe v průběhu měsíce odradíte od toho, abyste tento rozchod řešili, ale přijdou i našeptávači, kteří vám budou říkat nepravdivé informace. Konec měsíce vám nese velké změny.

 

Práce – Máte nějaký problém a před ním zavíráte oči, což vám působí komplikace. V půlce měsíce se vám už bude dařit v pracovní oblasti, ale zase jen dočasně, protože ke konci měsíce odradíte od práce sami sebe a budete přemýšlet, zda ji nezměnit.

Zdraví – Bolesti kloubů a celého pohybového aparátu jsou následkem problémů, které jste si na sebe naskládali. Štítná žláza je oslabená kvůli přecházení nemocí. Vše dobře dopadne, osud vás chrání.

Peníze – To, co na začátku měsíce bude vypadat skvěle, se může v jeho polovině změnit. Zpočátku se budete radovat ze svých financí a budete si říkat, že jste v pohodě. V půlce měsíce však už přijdou překážky a komplikace, a sice na základě nějakých finančních přesunů.

Vztahy – Analyzujete vše, co se ve vašem vztahu událo za poslední dobu, a není to nic malého. Vše však zanalyzujete do roviny lásky a budete se velmi radovat. Ke konci měsíce už přijde jen odpočinek. Budete vědět, že je nutné něco vyřešit, ale nebudete na to mít náladu.

Horoskopy 2018

reklama

reklama