reklama

5/2015 horoskop měsíc Býk

Motto měsíce: „Vyzařuji dobro a jen dobro se mi vrací."

V květnu máte za úkol začít řešit ty nejdůležitější věci ve vašem životě. Pokud tak neučiníte, je možné, že vámi lidé v okolí budou manipulovat k dosažení záležitostí, které jsou důležité pro ně, a vám se to nevyplatí. Snažte se soustředit na své úkoly a postupně řešte jeden za druhým. Uvidíte, že se vám to podaří a na konci měsíce se budete radovat.

 

Práce – Vášeň pro práci pocítíte už na začátku měsíce a to vás požene dopředu raketovou silou. V půlce měsíce navážete na úspěšné projekty z minulosti a půjde vám to skvěle. Konec měsíce však bude plný překážek a ty budete muset překonat.

Zdraví – Záda vás zlobí už delší dobu a je čas s tím něco udělat. Masáž by vám pomohla. Dutiny vás pozlobí v průběhu měsíce a štítná žláza je také slabší.

Peníze – Dokončíte a zaplatíte už na začátku měsíce všechny poplatky a výdaje a začnete s čistým štítem. V průběhu měsíce k vám budou stále proudit peníze a na jeho konci se budete rozhodovat, kam je investovat. Kvůli financím si nemusíte tento měsíc dělat starosti.

Vztahy – Stabilita vás provází na začátku měsíce. Je to především ona, co vám dá pocit klidu a pohody a také vám může vrátit pocit zamilovanosti. V půlce měsíce budete zářit láskou, a to dost nápadně. Koncem měsíce už přijdou překážky a komplikace.

Horoskopy 2018

reklama

reklama