reklama

5/2015 horoskop měsíc Panna

Motto měsíce: „Všude kolem sebe vidím jen harmonii a tu také prožívám.“

Hojnost všeho vás bude provázet na začátku měsíce a vy se z toho budete radovat. Budete naprosto spokojeni a to vám přinese i obrovskou radost a pocit naplnění. V průběhu měsíce se můžete i zamilovat nebo prožít něco opravdu hezkého. Na konci měsíce budete komunikovat a vyřizovat vše, co jste celý měsíc zanedbávali. Vše si vysvětlíte a bude to zase skvělé.

 

Práce – Velké změny budou provázet vaši práci. Tyto změny jsou však ku prospěchu věci. Nemusíte se jich obávat. Naopak vás čeká za vaši trpělivost a usilovnou práci odměna. Vše však není tak, jak si myslíte. Za vším je ještě jedno velké tajemství.

Zdraví – Možná zažíváte nějaké problémy týkající se reprodukčních orgánů. Také máte oslabenou imunitu a štítnou žlázu. Váš nervový systém vám způsobuje více problémů, než si myslíte. Máte svého ochranného anděla, a tak vše dopadne dobře.

Peníze – Pohoda, která se objeví na začátku měsíce, nebude mít tak dlouhé trvání a bude se postupně měnit v překážky, které musíte překonat. Vše je však zvládnutelné a vy to dokážete skvěle a na konci měsíce se vám už zase bude dařit a zažijete velkou radost.

Vztahy – Vztahy tento měsíc moc řešit nebudete. Prioritou je pro vás spíše práce a záležitosti v pracovní oblasti. Na rodinu a domov nebudete mít čas. Ve vztazích prožijete určitou stagnaci, ale jen krátkodobou.

Horoskopy 2018

reklama

reklama