reklama

5/2015 horoskop měsíc Rak

Motto měsíce: „Jsem povznesená nad všechna omezení. Inspirace vede mé kroky.“

Krásný měsíc, který vám přináší pohodu, harmonii a klid. Na jeho začátku si budete užívat pohody a to vám vydrží až do půlky měsíce, kdy přijde něco, co vás donutí přemýšlet o tom, že máte právo volby, a otevřou se vám dvě cesty. Na konci měsíce budete řešit především partnerství.

 

Práce – Vše je v rukou spravedlnosti a není to tak jednoduché. Budete muset některé věci změnit a někdo s vámi bude hodně manipulovat, což zpočátku vůbec nepoznáte. Koncem měsíce nebudete vůbec vědět, co vlastně od práce chcete a co můžete očekávat.

Zdraví – Pevné zdraví je vaší silnou stránkou, ale pozor na úrazy, které se mohou pojit s vaším nízkým tlakem.

Peníze – Máte nárok na dovolenou a náležitě si ji užijete nebo někam aspoň odjedete na prodloužený víkend. Potřebujete odpočinek a tím i zmenšíte svůj stres, který vám působí i vaše finanční záležitosti. Těšte se dobré finanční jistoty, které zase přijdou, jakmile se uklidníte a budete prožívat pohodu a klid.

Vztahy – Rozhodujete se, co dál, a to vám vždy dává hodně zabrat. To rozhodování v oblasti vztahů budete řešit skoro celý měsíc a způsobí vám to trochu větší obtíže. Na konci měsíce však už budete stabilní ve svém rozhodnutí a to vám přinese i do vztahu potřebnou stabilitu.Horoskopy 2018

reklama

reklama