reklama

5/2015 horoskop měsíc Ryby

Motto měsíce: „Do celého těla mi radostně proudí láska.“

Květen vám přináší velké změny a velké pokroky a to už hned na začátku měsíce. Významné změny se promítnou do všech oblastí vašeho života a budete nuceni je přijmout. V půlce měsíce si užijete lásku, pohodu a radost, ale na konci měsíce vás mohou zastihnout deprese a frustrace.

 

Práce – Mužská energie stagnuje a otvírá se ta ženská, plná lásky, porozumění a pochopení, a to u žen i mužů. Čekají vás zážitky, o kterých si myslíte, že už nepřijdou. Možná se v práci i zamilujete. Každopádně vás čeká flirtování a radostné užívání.

Zdraví – Problémy s imunitou nezanedbávejte a také se snažte jíst více jódu, protože štítná žláza ho potřebuje. Chybí vám vitamíny a minerály a máte také oslabené ledviny a močový měchýř, tak se ještě více zabalte do teplého oblečení a neřešte, že je jaro.

Peníze – Na začátku měsíce vás čeká překonávání překážek, které však zdárně zvládnete. To vám pomůže dát dohromady vaše finance a už v půlce měsíce si užijete finanční pohodu. Na konci měsíce budete zase na vše sami a bude to únavné.

Vztahy – Pozor na žárlivost, které vám květen nadělí hojnost, a to se vám nebude líbit. Především ve vaší rodině a u vašeho partnera to budete mít nakloněné na špatnou stranu, ale jste mistři a vše vybalancujete a budete se zase usmívat a radovat.

Horoskopy 2018

reklama

reklama