reklama

5/2015 horoskop měsíc Střelec

Motto měsíce: „Přijímám všechny lidi takové, jací jsou.“

Máte pocit beznaděje, protože vás svírají vaše závislosti. Je nutné s tím něco udělat! Přemýšlejte, na čem nebo na kom jste závislí. V čem by mohla být vaše závislost? Na čem lpíte, co je už mrtvé a nefunkční? Zbavte se všeho, co vám svazuje život. Udělejte změny, které tak neradi do svého života pouštíte. Je na to čas, a to ten nejvyšší. S jarem je změna nejpříznivější.

 

Práce – V práci vás čekají přesuny a analýza současné situace, nebude to úplně jednoduché a musíte zapojit všechny své silné stránky. Setkáte se s kolegyní, která vám přináší trápení a problémy. Nedejte se!

Zdraví – Dutiny vás mohou pozlobit, když budete přecházet chřipku. Pozor si dejte na ledviny a reprodukční orgány a nevyleženou chřipku, která se vám bude vracet.

Peníze – Nevíte, kam investovat dřív, co je důležitější zaplatit. Nemusíte se ničeho obávat, na vše je dostatek financí. Klidně i něco můžete utratit za sebe i svého partnera.

Vztahy – Někdo nový možná přijde do vašeho života a přinese vám lásku a přátelství. Může se i stát, že se ve vašem stávajícím vztahu probudí nová láska. Na konci měsíce se budete rozhodovat, zda v tom vztahu tímto způsobem pokračovat a zda na to máte dostatek sil.

Horoskopy 2018

reklama

reklama