reklama

5/2015 horoskop měsíc Vodnář

Motto měsíce: „Projevuji lásku a vděčnost za vše, co ve svém životě mám.“

Na začátku měsíce vás čeká komunikace a té se opravdu nezbavíte celý měsíc. Budete komunikovat o nových věcech a nových nabídkách, jen si nebudete jisti, že vše je pro vás dobré. Také můžete hodně pracovat nebo dostat novou skvělou pracovní nabídku. Ke konci měsíce se budete rozhodovat, která cesta je pro vás ta nejlepší a kterou se vydáte, a nakonec se rozhodnete zbořit to, co je nefunkční a postavíte nové základy, které budou řešit hlavně důležité věci.

 

Práce – Možný postup v práci a finanční ocenění bude bohužel pouze dočasné. Dejte si pozor, aby tato nabídka neznamenala v dalším období váš odchod z práce. Vše si dobře promyslete a nenechte se něčím zmást. Je to vše jen na vás.

Zdraví – Trochu vás pozlobí nervový systém. Bolesti kloubů mohou být spojené s větší zátěží při sportu. A pozor na reprodukční orgány, i v červenci se dá prochladnout!

Peníze – Peníze nejsou tím, co by vás nějak zvlášť trápilo. Máte jich dostatek, proudí vám z práce a také máte něco dané stranou. Nebudete přesně vědět, co je teď důležité zaplatit, ale osud vám s financemi pomůže a dopřeje vám klid.

Vztahy – Partnerství bude na začátku měsíce stagnovat. Váš vztah se nebude nijak vyvíjet a ocitne se spíš v poloze klidu, ale v půlce měsíce se můžete zase bláznivě zamilovat a na jeho konci už budete prožívat to nejkrásnější zamilované období.

Horoskopy 2018

reklama

reklama