reklama

5/2016 horoskop měsíc Kozoroh

Moudrost měsíce: „Svůj život můžu měnit každý den. Také dnes byl k tomu vhodný den.“

Co vám přináší měsíc květen

V květnu s vámi bude někdo manipulovat a bude se o to snažit už na začátku měsíce. Je to pro něj jednoduché, protože vy některé záležitosti neřešíte a zavíráte před nimi oči. Je potřeba to změnit. Pokud je vyřešíte, čeká vás hojnost ve všech oblastech, které potřebujete zlepšit. Konec měsíce pro vás bude velkým posunem a úspěchem.

Jaké znamení vám přinese štěstí – Býk

S kým budete mít problémy – Střelec

Vztahy Na začátku měsíce se můžete zamilovat do někoho, kdo vaše city nesdílí. Možná jste do toho člověka zamilovaná už dlouhou dobu, ale on o vás nejeví zájem. Je to člověk, který ani neumí milovat a většinu lidí jen využívá. Dokud se s ním úplně nerozejdete, a to především ve svém srdci, tak nikoho nového nepotkáte a nezamilujete se.

Práce V práci už na začátku týdne zažijete pohodu. Možná si vezmete i pár dní dovolené. V půlce měsíce musíte něco zásadního rozhodnout. Budete mít dvě možnosti, a obě pro vás budou atraktivní. Na konci měsíce přijdou překážky a komplikace.

Peníze Překážky s financemi a komplikace budete řešit už na začátku měsíce nejspíš s úřady nebo bankou. Zjistěte, zda máte všechny platby zaplacené, aby vám zbytečně nenaúčtovali poplatky navíc. Vše dořešíte v druhé půlce měsíce a na jeho konci si už začnete střádat peníze pro horší časy, takže se vám bude opět ve financích dařit.

Oslabený orgán a léčivé barvy Ledviny a močový měchýř. Léčivá barva šedivá.

 

 

Horoskopy 2018

reklama

reklama