reklama

5/2016 horoskop měsíc Panna

Moudrost měsíce: „Být připravena znamená vpustit do svého života všechny ty zázraky.“

Co vám přináší měsíc květen

Nevíte přesně, co chcete, a to vás může zdržovat od některých opravdu důležitých věcí. Snažte se srovnat priority a uvidíte, že se některé věci objasní. Někdo z přátel vás začne odrazovat od vašeho záměru, ale nemyslí to s vámi dobře, tak si uvědomte, co opravdu chcete, běžte si za tím a podaří se to. Na konci měsíce zažijete nové začátky a vše dokážete vyřešit a urovnat.

Jaké znamení vám přinese štěstí – Býk

S kým budete mít problémy – Vodnář

Vztahy – Už na začátku týdne budete muset ve vašem vztahu zbořit základy, které jsou nefunkční. Musíte postavit nové, abyste vztah zachránila. V půlce měsíce prožijete vášeň a osud vám bude příznivě nakloněn. Celý vztah se zlepší a budete mít šanci ho znovu restartovat.

Práce – Začátkem měsíce se vám v práci bude dařit tak, jak se vám ještě nedařilo. Vše vám půjde od ruky a nepostaví se před vás ani jedna překážka. V půlce měsíce vás v práci zastihne rozhodování, s nímž vám pomůže nějaká žena, která je vám blízká.

Peníze – S penězi si nemusíte celý měsíc dělat starosti, protože na začátku měsíce se vám podaří je vydělat v práci a pak k vám budou proudit i z jiných zdrojů. Bude to pro vás velice plodný měsíc.

Oslabený orgán a léčivé barvy – Pozor na zažívání. Léčivá barva žlutá.

 

 

 

 

 

Horoskopy 2018

reklama

reklama