reklama

5/2016 horoskop měsíc Ryby

Moudrost měsíce: „Vše, co potřebujete, obdržíte v pravý čas.“

Co vám přináší měsíc květen

V květnu se snažte překonat všechny překážky, které se objeví, a pokud to bude nutné, tak i zkoušejte různé možnostmi a jednejte tak, abyste z toho vyšla co nejlépe. Budete to potřebovat, protože vám to přinese nové začátky, které už delší dobu potřebujete. V mnoha oblastech vám pomůže i váš partner. Neobávejte se na něj obrátit.

Jaké znamení vám přinese štěstí – Ryby

S kým budete mít problémy – Vodnář

Vztahy Ve vztazích se vám bude dařit na začátku měsíce. Dokonce můžete dostat i nabídku k sňatku nebo se aspoň váš vztah posune dál. V půlce měsíce však přijde krize a ovládne vás pocit beznaděje. Koncem měsíce vše zrekapitulujete a zase se to srovná.

Práce Přestaňte zavírat oči před problémy, které se kupí, a začněte je řešit. Je to opravdu důležité. Žijete v iluzích a realita vám uniká. Začněte pracovat a snažte se zvládnout věci, které jsou prioritní. Nakonec vše dokážete.

Peníze Na začátku vám pomůže někdo z vaší blízkosti, někdo, kdo vás má opravdu rád. Možná je do vás i zamilovaný. V půlce měsíce vám začnou peníze chybět, ale zvládnete to a na jeho konci se už zase budete radovat. Finance se vám podaří sehnat.

Oslabený orgán a léčivé barvy Reprodukční orgány. Léčivá barva růžová a červená.

 

 

 

 

 

 

Horoskopy 2018

reklama

reklama