reklama

5/2016 horoskop měsíc Štír

Moudrost měsíce: „Když se už nedá nic dělat, je možné si aspoň přát.“

Co vám přináší měsíc květen

V květnu se vám podaří ukončit něco, co už vám delší dobu nevyhovovalo. Ukončíte to vy sama, možná trochu impulzivně, ale přinese vám to štěstí a lásku. Budete mít totiž sílu, abyste vše zvládla a překonala všechny překážky. Už v půlce měsíce vás čeká něco nového, co vám dopřeje plno vášně a radosti. Na konci měsíce můžete být dokonce zamilovaná nebo si budete užívat život s velkou radostí.   

Jaké znamení vám přinese štěstí – Beran

S kým budete mít problémy – Vzdušná znamení

Vztahy – Začátkem měsíce můžete potkat svoji osudovou lásku, ale nebude to tak jednoduché, jak to vypadalo na začátku. V půlce měsíce zjistíte, že něco nového, co prožíváte, má svá omezení, a i přesto, že partner je vášnivý a plný energie, objeví se někde nějaký problém. Je možné, že si ten problém vytváříte i vy sama. Ke konci měsíce se váš vztah posune a vy se začnete rozhodovat.

Práce – Vaše práce bude vypadat tak, jak si přejete. Je to jen na vás, jak se bude vše vyvíjet, ale čekají vás časté schůzky a pracovní setkání. Vše zvládnete a budete úspěšná. Získáte určitou stabilitu a vášeň pro práci. Svoji práci si na konci měsíce přímo zamilujete.

Peníze – Začátkem měsíce si od finančních problémů odpočinete a žádný problém si nepřipustíte. V půlce měsíce se budete rozhodovat, jak s penězi naložíte a co zaplatíte nejdřív. Konec měsíce bude trochu složitější, protože vám peníze začnou chybět. Dejte si pozor na ztrátu peněz.

Oslabený orgán a léčivé barvy – Pozor na tlak. Léčivá barva tyrkysová.

 

 

 

 

 

 

 

 

Horoskopy 2018

reklama

reklama