reklama

5/2016 horoskop měsíc Střelec

Moudrost měsíce: „Důvěřuj proudu života.“

Co vám přináší měsíc květen

Květen vám přináší velké změny nejen v partnerské oblasti, ale i v pracovní. V partnerství si uvědomíte hodně zásadní věcí, a dokonce s nimi začnete i něco dělat, za což se vám postupně osud odmění novou energií a radostí ze života. V práci to bude stejné – a po dlouhé době může i přijít nová příležitost, tak jí využijte!

Jaké znamení vám přinese štěstí – Štír

S kým budete mít problémy – Panna

Vztahy – Ve vztazích nejste spokojená už dlouhou dobu, přesto se snažíte sama sobě namluvit, že je vše v pořádku. Květen vám otevře oči a uvědomíte si, že můžete žít úplně jinak a znovu si začít užívat život. Váš partner pro vás není oporou, spíše naopak, a vy si zasloužíte ve vztahu více pozornosti a lásky. Podaří-li se vám to do konce měsíce vyřešit, tak v létě už budete zase šťastná.

Práce – Práce už také není to, co byste milovala, a tak začnete uvažovat o změně. Dokonce se vám naskytne po dlouhé době příležitost s tím něco udělat. Uvědomíte si, že nová práce vám přinese nové možnosti, jen se musíte více snažit přijmout změnu spojenou s vaší prací. Pak se budou dít i zázraky.

Peníze – Finance řešíte každý měsíc, ale tentokrát je budete řešit minimálně, nebude na to totiž čas, a tak se peníze vlastně vyřeší samy. Budou přicházet, jak mají, a také se vám podaří vše zaplatit. Je to i vaším vnitřním nastavením, díky němuž v životě zase zažijete hojnost.

Oslabený orgán a léčivé barvy – Ruce a nohy. Léčivá barva černá.

 

 

 

 

Horoskopy 2018

reklama

reklama