reklama

5/2017 horoskop měsíc Štír

Květen vám přináší zvláštní emoce. Nejdřív si budete užívat to, co máte, navážete na vše krásné z minulosti a necháte se hýčkat partnerem. Uprostřed měsíce si ale uvědomíte, že před něčím zavíráte oči, a vzniknou z toho zbytečné hádky. Koncem měsíce nebudete vědět, co dál, a čeká vás volba v citech.

Moudrost měsíce: „Kamkoliv jdu, všude zažívám lásku.“

Jaké znamení vám přinese štěstí – Panna

S kým budete mít problémy – vzdušné znamení

Vztahy Na začátku měsíce budete zamilovaná a budete se cítit dobře, ale víte, že to je jen momentální stav. Osud před vás však postaví rozhodování se mezi dvěma muži. Jeden bude stabilní a druhý hodně citový. Na konci měsíce zvolíte toho pro vás dokonalého partnera, který je stabilní a silná osobnost, a uvědomíte si, že to je osudové.

Práce – V práci vás čekají nějaké mocenské hádky a překvapí vás vaše potřeba stability. Budete uvažovat o určitých přesunech nebo stěhování. Případně dostanete novou nabídku. Na konci měsíce zasáhne nějaký muž, který vám nabídne něco nového, a to ve spojitosti s ženou a jiným mužem.

Peníze Už na začátku května řešte hlavně nejdůležitější platby. Následně vám přijdou další peníze a ke konci měsíce jich už budete mít hojnost.

Oslabený orgán a léčivé barvy Žlučník. Růžová a fialová.

 

 

Horoskopy 2018

reklama

reklama