reklama

6/2015 horoskop měsíc Býk

Motto měsíce: „Poděkování převede přání do současnosti."

Na začátku měsíce se ocitnete v pozici, kdy nebudete vědět, co máte dělat a kam se hnout z místa. Nechte věci plynout. Otevřou se před vámi dvě cesty a vy se budete moci rozhodnout, kterou z nich se vydáte. Nakonec zvolíte tu nejlepší a budete zase spokojena.

 

Práce – Pokud budete přehlížet problém, který jste měla řešit již v minulosti, je možné, že vám práce nepůjde a budete stagnovat, může dojít i k tomu, že odejdete ze stávající práce. Snažte se problém začít řešit co nejdříve.

Zdraví – Pozor si dejte na srdíčko a oběhový systém. Začíná období alergie a to se u vás může projevit zvýšenou rýmou a slzením. S únavou přichází i možný zánět v těle, který není radno přecházet. A problémy, které si nosíte s sebou, odnesou vaše záda.

Peníze – Příjmy z minulosti vám na začátku měsíce přinášejí pohodu. Nebudete muset svoje finance řešit. Pozor si však dejte, pokud budete nezřízeně utrácet – pak vás čekají na konci měsíce ztráty a budete muset peníze shánět.

Vztahy – Stabilita ve vztahu, ale i posun v tomto vztahu jsou okolnosti, které na vás čekají v měsíci červnu. Vše se bude pomalu rozvíjet, ale ke konci měsíce budete už zamilovaná až po uši.

Horoskopy 2018

reklama

reklama