reklama

6/2015 horoskop měsíc Kozoroh

Motto měsíce: „Dovoluji lásce ve svém srdci, aby vysílala signály do vnějšího světa.“

Máte hodně práce a také se posouváte dál a možná získáte důležitější postavení než to, které vykonáváte nyní. Vše chce však velkou dávku trpělivosti a pak budete sklízet plody své práce. Vše nevypadá tak, jak by vypadat mělo. Pokuste se získat více informací, než si uděláte nějaký závěr.

 

Práce – Sklizeň, která vás čeká za vaši pracovitost, přichází už na začátku měsíce. Příval energie a přízeň úřadů a institucí vám pomohou vše zvládnout. Přesto si dejte pozor na velkou přepracovanost a přetížení. Odpočinek je pro vás tím nejlepším řešením.

Zdraví – Zažívání je váš celoživotní problém, pokud neumíte pouštět svoje emoce postupně ven, projeví se to pokaženým žaludkem. Posílením imunity uděláte svému tělu velkou službu. Štítná žláza je také oslabená a v průběhu měsíce vás mohou občas potrápit bolesti kloubů.

Peníze – Pokud se necháte odradit od svých plánů od někoho z okolí a připustíte konkurenci, přijdou ztráty. Zaměřte se pouze na sebe a přemýšlejte, zda rady vašeho okolí jsou upřímné. Pak by vaše finance měly zase volně proudit.

Vztahy – Láska a spokojenost, stabilita a štěstí, to jsou atributy, které vás budou provázet v tomto měsíci. Není se čeho obávat, stačí si to jen užívat. Udělejte si prodloužený víkend nebo dovolenou, tak se vše ještě více umocní.

Horoskopy 2018

reklama

reklama