reklama

6/2015 horoskop měsíc Lev

Motto měsíce: „Hledání brání vpuštění. Dokud hledáme, jsme svázáni se zcela určitým objektem nebo cílem.“

Začátkem měsíce června se u vás můžou projevit touhy opustit nějakého muže ve vašem životě a nejspíš to hned na začátku měsíce uděláte. Získáte tím i možnost poznat něco nového a znovu se ozve možná i někdo z minulosti. Na konci měsíce už prožijete krásný flirt.

 

Práce – Hádky a nepříjemnosti budou provázet začátek měsíce. Možná vás někdo začne odrazovat od určitých kroků, které chcete v práci uskutečnit. Nedejte se odradit a vše si dobře promyslete. Seberte veškerou energii a vše uskutečněte.

Zdraví – V měsíci červnu můžete slavit, protože máte možnost se uzdravit ze všech neduhů. Pozor pouze na tlak, a kýchání může být spojeno s alergií.

Peníze – Oslavy a klid v oblasti peněz může po začátku měsíce vystřídat pocit, že se nemůžete hnout z místa. Je opravdu nutné se zastavit a nic neřešit, potom se vše rozběhne zase svým rychlým tempem a finance budou proudit.

Vztahy – Pokuste se popřemýšlet a s čistou hlavou se rozhodněte. Pak se může stát, že vám to navrátí lásku, ale bude nutno použít i trochu intrik a manipulace, abyste dosáhla svého záměru.

Horoskopy 2018

reklama

reklama