reklama

6/2015 horoskop měsíc Panna

Motto měsíce: „Majetek by měl sloužit mně, nikoliv já jemu.“

V červnu máte možnost se v určitých oblastech života posunout dál a to bude pro vás velká úleva. V půlce měsíce objevíte i nějaké tajemství, což vám navrátí naději na to, že vše dopadne tak, jak si přejete. Vše se vám bude dařit, tak si toho užívejte.

 

Práce – V práci bude vše v pořádku a začnete řešit jen nějaké banality. Úřady a instituce vám půjdou na ruku a vše se bude vyvíjet velice rychle. Pocítíte, že vše máte ve svých rukou.

Zdraví – Oslabené průdušky a suché oči mohou signalizovat alergii, záda si žádají více péče a tělo potřebuje i doplnit vitamíny.

Peníze – Na počátku měsíce se ukončí určitá záležitost, která nebyla stále připravena na náhlý konec. Přijdou pocity ztráty a také vám budou chybět peníze. Pomoc může přijít z oblastí bankovních sektorů, které vám nabídnou něco nového.

Vztahy – Máte nějaký vztah a to, co se zdálo jako ideální a harmonické, se může změnit v ukončení vztahu. Rozhodujte se pomalu a vše si dobře promyslete. Vše není někdy tak, jak to vypadá. Čas bude hrát pro vás, pamatujte na to.

Horoskopy 2018

reklama

reklama