reklama

6/2015 horoskop měsíc Ryby

Motto měsíce: „Neexistují žádná omezení, skutečná omezení jsou pouze v naší hlavě.“

Vidíte před sebou dvě cesty a nevíte, kterou se vydat. To vám přinese hodně problémů, ale nakonec to vyřešíte. Čeká vás i milostný flirt a paradoxně tím urovnáte i vztahy v rodině. Budete se snažit si měsíc červen užívat a bude se vám to dařit.

 

Práce – Do práce by vám mohl zasáhnout milostný vztah, který obohatí váš pracovní status. V práci se vám bude dařit a to i prostřednictvím soudů, úřadů a jiných institucí. Pozor si však dávejte na pracovní flirt, aby nepřesáhl pracovní prostředí a nezničil to, co máte vybudováno.

Zdraví – Bolesti kloubů a zad a také oslabená štítná žláza a problémy se zažíváním jsou neduhy, které vás v červnu mohou potrápit.

Peníze – Čekají vás schůzky a zprávy týkající se peněz. Nejspíše se budete setkávat s energickými lidmi a ti vám pomohou k finanční stabilitě. Nemusíte se obávat, finance tento měsíc budou proudit a vy budete oslavovat.

Vztahy – Na začátku měsíce vás čeká boj a neshody v partnerství, ale nezoufejte, osud vám bude nakloněn a vše vyřeší za vás. Přinese posun ve vztahu a spokojenost. Jen si dejte pozor, aby se neprozradilo něco, co má být skryto.

Horoskopy 2018

reklama

reklama