reklama

6/2015 horoskop měsíc Štír

Motto měsíce: „Můžeme obdržet pouze to, co jsme také ochotni přijmout.“

Na začátku měsíce se vše bude dít velice rychle. Nějaký muž vám sice způsobí trochu problémy, ale na druhou stranu zase přinese naději na zlepšení. Beznaděj v půlce měsíce pocítíte proto, že vás bude někdo odrazovat od vašeho záměru uzavřít minulost a vrhnout se do nové budoucnosti. Vše si dobře promyslete. Na konci měsíce odkryjete určité tajemství.

 

Práce – Budete se ze své práce radovat a to už na začátku měsíce, kdy vám něco udělá velkou radost. Doslova se do ní zamilujete. Navážete i na minulou práci, která vás bavila. Ke konci měsíce budete mít práce tolik, že nebudete vědět, co dřív.

Zdraví –.Na začátku měsíce budete bojovat s virózou, poté si dejte pozor na první sluníčko, protože může dojít ke spálení. Také alergie vás nemine a trochu posílit imunitu by to chtělo.

Peníze – Počátkem měsíce vám budou proudit peníze ve spojitosti s vaší prací, ale už v jeho půlce se budete cítit jako v pasti a nebudete vědět, jak z ní ven. Konec měsíce je o finanční stagnaci a vy si budete promýšlet, jak je opět získat.

Vztahy – Nevíte, zda chcete svého partnera, a to vás zastavuje ve vašem milostném životě. Nakonec si uvědomíte, že to vše je už pro vás minulost, a tak ji uzavřete a tím otevřete cestu nové velké lásce, kterou vám přináší osud, a budete opravdu šťastná.

Horoskopy 2018

reklama

reklama