reklama

6/2015 horoskop měsíc Střelec

Motto měsíce: „Očekávání nejsou často naplněna jen proto, že očekáváme, že budeme zklamáni.“

Ztráty, které pocítíte na začátku měsíce, vás dovedou do pozice, že nebudete vědět, co chcete. Pak přijde velká změna přinášející něco nového, ale pokud budete přivírat oči před problémem, který už dlouho řešíte, tak si moc nepomůžete a vše budete řešit dlouhodobě.

 

Práce – Štěstí a velikou radost přinese nabídka na nový projekt. Čekají vás nové začátky v práci nebo nabídka nové práce, která splní vaše přání. Dávejte si však pozor, zda ta nabídka obsahuje všechny vaše podmínky, a získejte reference.

Zdraví – Dlouhotrvající kašel by si měl poslechnout váš lékař, jinak hrozí přechození zánětu. Pozor na úrazy a kolize spojené se slinivkou a žlučníkem.

Peníze – Zbořte vzdušné zámky a začněte se na své peníze dívat realisticky, jinak dojde k určitým ztrátám. Instinkt na vydělávání peněz máte velice dobře vyvinutý, začněte ho používat, jinak se budete dívat na to, jak vám peníze odcházejí a žádné nepřijdou.

Vztahy – Beznaděj vás může tento měsíc pronásledovat víc, než si jste schopna připustit. Pokuste se nad svými vztahy zamyslet a říci si na rovinu, zda je vše v pořádku tak, jak být má. Nastolte nové začátky a vše si dobře promyslete a hlavně komunikujte.

Horoskopy 2018

reklama

reklama