reklama

6/2015 horoskop měsíc Váhy

Motto měsíce: „Důvěřuj proudu života.“

V červnu budete řešit především práci a hned na začátku měsíce přijde něco nového, co vám nejdřív udělá radost, ale později se ukáže, že to přináší pouze překážky a vy pocítíte velkou beznaděj. Nechte si vše projít hlavou a nedělejte rychlá rozhodnutí. Uvidíte, že najdete řešení.

 

Práce – Okolnosti týkající se vaší práce jsou náročné a vy cítíte tu tíhu, kterou táhnete na svých bedrech. Je nutné vše zbořit, základy jsou špatně postavené a vy nevidíte další cestu, která se vám otevírá. Postupujte pomalu a vše si důkladně promyslete.

Zdraví – Pozor si dejte při bolesti v oblasti břicha, aby se nejednalo o slepé střevo. Potrápit vás může také alergie a z toho pramenící rýma.

Peníze – Na začátku měsíce budou finance stabilnější, v půlce měsíce začnete nový projekt nebo si koupíte něco nového, což vám přinese pocit okolní konkurence. Peníze však nijak zvlášť řešit nebudete. Budete jich mít dostatek.

Vztahy – Pozor si dejte na milostný románek, který by vám mohl zkomplikovat váš stávající vztah, který se může záhy proměnit v boj. Promyslete si, zda vám tento románek za to opravdu stojí. Pokud se nezapletete, čeká vás odpočinek.

Horoskopy 2018

reklama

reklama