reklama

6/2015 horoskop měsíc Vodnář

Motto měsíce: „Energie vždy následuje naši pozornost.“

Překážky se mohou objevit na začátku měsíce a vám k tomu vstoupí do života i nějaký odchod. Něco opustíte nebo zažijete rozchod, a tak pochopíte, že je nutné začít budovat nové základy, které budou podstatně stabilnější, než jste měla doposavad. Pomůže vám k tomu nějaká žena, která vás může katapultovat na vrchol.

 

Práce – Zapojte do pracovního procesu a používejte nejen rozum, ale i srdce a instinkt. Vyřešte problém z minulosti a práce se bude vyvíjet vaším tempem. Nezavírejte oči před tím, co jste měla vyřešit už dávno. Stejně vás to dožene.

Zdraví – Většina potíží v červnu může u vás pramenit z psychického přetížení. Kašel, který vás bude zatěžovat, může přejít do zánětu průdušek, pokud ho nevyležíte.

Peníze – Čeká vás určité přesouvání financí, možná do jiné banky. Budou to peníze, které máte naspořené z minulosti, a vaše investice by se měla vyplatit v budoucnosti. Celá akce vám přinese úspěch a nové možnosti.

Vztahy – Pozor na zaujetí pracovní činností, která může ohrozit vaše vztahy. Budete tolik pracovat, že tím ohrozíte svůj partnerský život, ale není to záležitost tohoto měsíce, už jste to řešila v minulosti. Nejspíše od vás bude chtít váš partner více pozornosti a citů. Pokud se nebudete věnovat více vztahu, může dojít i k rozchodu.

Horoskopy 2018

reklama

reklama