reklama

6/2016 horoskop měsíc Býk

Moudrost měsíce: „Cítím se nádherně!“

Co vám přináší měsíc červen

Začátkem měsíce budete v pohodě a nic vás nerozhodí. Užijete si harmonii a klid, který vám vyhovuje. Přesto vidíte některé věci moc idealisticky a to vás může rozhodit už v půlce června. Pokuste se podívat na život více realisticky. Koncem měsíce vás čekají přesuny a možná i stěhování.

Jaké znamení vám přinese štěstí – Býk

S kým budete mít problémy – Beran

Vztahy Máte mezi sebou nějaké tajnosti? Zdravá dávka tajemství vztahu jen prospěje, ale pokud se neumíte před druhým otevřít, tak pak z toho mohou vznikat spory – a právě ty vás zaskočí začátkem měsíce. Do půlky června budete překonávat překážky, které se objeví, ale vše zvládnete a koncem měsíce už znovu zažijete rodinnou pohodu a klid.

Práce Práce vám už na začátku měsíce bude přinášet užitek a potěšení. Vše vám k vaší radosti půjde tak, jak si přejete. Tak to vydrží do půlky měsíce, ale pak před problémy začnete zavírat oči a to se nevyplatí. Konec měsíce je o beznaději a pocitu marnosti. Řešte problémy hned a vyhnete se tomu.

Peníze Finance se vám v poslední době nějak vyhýbají. Máte pocit, že k vám žádné nepřicházejí. Je dobré svoji finanční situaci zanalyzovat a podívat se na to, kde je problém. Osud vám v tom na konci měsíce pomůže.

Oslabený orgán a léčivé barvy Krevní obraz. Zelená a bílá.

 

 

 

 

 

 

 

Horoskopy 2018

reklama

reklama