reklama

6/2016 horoskop měsíc Váhy

Moudrost měsíce: „Jsem zdravá a silná!“

Co vám přináší měsíc červen

Už na začátku měsíce se budete potýkat se situací, která pro vás není optimální. Ovládne vás pocit, že se nemůžete hnout z místa. Nechte vše plynout a ona se vám cesta otevře. V půlce měsíce se vše změní a posunete se dál. Dokonce přijde i úspěch. Konec měsíce bude o manipulaci.

Jaké znamení vám přinese štěstí – Lev

S kým budete mít problémy – Váhy

Vztahy Kolem vašeho vztahu je nějaké tajemství a to si uvědomíte hned na začátku měsíce. Budete se snažit to odhalit, a tak vás čeká hodně komunikace a analyzování. Koncem měsíce přijdou nějaké přesuny a možná i stěhování.

Práce Jste na vše sama a to vám působí únavu a neschopnost se soustředit. Červen pro vás bude pracovně náročný. Začátkem měsíce se v práci dozvíte něco, co vás velice překvapí. Koncem měsíce už bude větší klid, ale vše začne stagnovat. Nebudete moc spokojená.

Peníze Lpíte na něčem, co už je nefunkční a mrtvé. Pokuste se to zanalyzovat a odstranit ze svého finančního světa. Také si v půlce měsíce uvědomíte, že věci nevidíte reálně, ale máte o nich iluze. Koncem měsíce budete mít větší výdaje a možná hrozí i ztráta peněz. Dejte si na ně pozor.

Oslabený orgán a léčivé barvy Rýma a dutiny. Bílá a modrá.

 

 

Horoskopy 2018

reklama

reklama