reklama

7/2014 horoskop měsíc Ryby

Motto měsíce: „Kdo nevěří v úspěch, nemůže být úspěšný.“

Klid ukončí vaše netrpělivost a impulzivnost. Něco skončíte rychleji, než je nezbytně nutné, a to vám přinese víc práce a komplikací. Snažte se uklidnit a jednat s rozmyslem a uváženě a vše bude tak, jak má být.

Práce – Hned na začátku vám pomůže kolega, který je do vás zamilovaný a bude se snažit vám pomoci s prací a dokončit vše, co mělo už být dávno uzavřeno. Díky jemu a se vám to podaří a oddychnete si.

Zdraví – Při potápění si dejte pozor na záněty v uchu, mohly by se vám vracet. Také pozor na prochladnutí reprodukčních orgánů u žen. Může vás také potkat menší střevní viróza.

Finance – Stabilita na začátku měsíce vám pomůže si ujasnit, co opravdu chcete a jak mají vaše finance vypadat. V půlce měsíce už budete přemýšlet nad tím, co je opravdu důležité zaplatit, a proto se vám na konci měsíce podaří vše zvládnout, a dokonce i nějaké peníze ušetřit.

Vztahy – Láska a nabídka na manželství či pro zadané nabídka na obnovu vztahu vás čeká hned na začátku měsíce. Lásce se neubráníte celý červenec, ale pozor na žárlivost, ta může celý váš vztah narušit a pokazit to hezké, co se vám podaří na začátku měsíce nastolit.

Horoskopy 2018

reklama

reklama