reklama

7/2015 horoskop měsíc Býk

Motto měsíce: „Život vám předkládá jen takové úkoly, které dokážete zvládnout. Máte-li velké problémy, znamená to, že máte v sobě velkou sílu je vyřešit."

V červenci máte za úkol začít řešit ty nejdůležitější věci ve vašem životě. Pokud tak neučiníte, je zde možnost, že s vámi okolí bude manipulovat a tlačit vás k řešení záležitostí, které jsou důležité pro ně, a vám se to nebude líbit. Začněte své problémy raději řešit co nejdříve.

 

Práce – Práce vás bude naplňovat a bavit. Vše vám půjde od ruky tak jako nikdy v životě. Osud vám je plně nakloněn a nemusíte vůbec nic dělat, vše se řeší samo. Také bude vaši práci provázet rychlost. To, co dlouhou dobu stálo a nehýbalo se, se najednou vyřeší jako mávnutím kouzelného proutku. Budete svoji práci přímo zbožňovat.

Zdraví – Pozor na sluníčko a pleť. Můžete si vytvořit alergii na slunce nebo přivodit úpal.

Peníze – Ujasněte si, co si v oblasti financí představujte – jak mají vaše finance vypadat? Tím, že nevíte, co přesně chcete, si vytváříte v peněžní oblasti překážky. Máte naštěstí dostatek sil a vše zvládnete. Mohlo by to tak být i dřív než na konci měsíce, ale vy už to tak máte dané: jeden krok dopředu a dva dozadu.

Vztahy – Tak moc potřebujete dovolenou. Chcete cestovat a odpočívat. Budete bojovat sami se sebou, zda pracovat, nebo odjet na dovolenou. Osud to nakonec vyřeší za vás, aniž byste cokoliv udělali.

Horoskopy 2018

reklama

reklama