reklama

7/2015 horoskop měsíc Štír

Motto měsíce: „Děláte-li si stále starosti o přežití, podléháte zákonu nedostatku.“

V červenci budete muset zbořit základy tam, kde jsou už dlouhou dobu nefunkční, a postavit nové a stabilní. Týkat se to bude lásky a osud vám v tom hodně pomůže. Odhalí vám mnohá tajemství. Na konci měsíce vás čeká rozhodování a opět se to bude týkat lásky a překážek ve vztahu.

 

Práce – Žena vám pomůže na začátku měsíce ve vaší práci, ale bude to vše jen iluze a realita nakonec bude trochu jiná. Přijde i nová nabídka, ale je potřeba se o ni poprat, aby nakonec byla vaše.

Zdraví – Ledviny a močový měchýř a reprodukční orgány se ozvou hned po koupání, tak raději rychle převlékněte plavky. Také při sezení na zemi můžete nastydnout. Vše dobře dopadne. Pozor si dejte také na slepé střevo.

Peníze – Začátkem měsíce nějaké peníze přijdou, ale pak náhle o peníze přijdete svojí impulzivností a tím, že před něčím zavíráte oči. Snažte se svoji finanční situaci zanalyzovat a uvidíte, kde je problém.

Vztahy – V partnerství zažijete posun k lepšímu a možná začnete přemýšlet i o legalizování vztahu nebo o nějakém pozitivním posunu. Vše je na vás, tak si promyslete, jak chcete, aby váš vztah vypadal.Horoskopy 2018

reklama

reklama