reklama

7/2015 horoskop měsíc Střelec

Motto měsíce: „Nebojte se prožívat své štěstí, nemá omezené trvání. Konec vašeho štěstí je pouze ve vaší hlavě. Sdílejte své štěstí s ostatními.“

Máte pocit beznaděje, protože vás svírají vaše závislosti. Je nutné s tím něco udělat! Přemýšlejte, na čem nebo na kom jste závislí? Na čem lpíte, co je už mrtvé a nefunkční? Zbavte se všeho, co vám svazuje život. Udělejte změny, které tak neradi do svého života pouštíte. Je na to čas.

 

Práce – Budete se rozhodovat mezi dvěma směry. Kterou cestou se vydat? Navážete i na minulost. Vezměte si delší čas na rozmyšlenou a nenechte se nikým manipulovat.

Zdraví – Nepřecházejte nemoci a snažte se odpočívat. Bolesti zda signalizují problémy, které nesete s sebou.

Peníze – Zpočátku budete přemýšlet, kam s penězi, které budou proudit. Víte, že je nutné i odpočívat, a přemýšlíte, zda můžete utratit peníze i za dovolenou. Nebojte se, přijdou vám další finance a vy zaplatíte důležité věci i vaši dovolenou, kde možná potkáte letní lásku.

Vztahy – Partner vás přitahuje, ale fyzická přitažlivost není vše, co má ve vztahu být. Před něčím zavíráte oči a bojíte se si to přiznat. Je nejvyšší čas si to přiznat a otevřít problém.

Horoskopy 2018

reklama

reklama