reklama

8/2015 horoskop měsíc Panna

Motto měsíce: „Není vaším úkolem odsuzovat cestu druhých. Vaším úkolem je poznat svou vlastní cestu a kráčet po ní s radostí.“

Vše má svůj význam a příčinu, a i když je to pro vás nepochopitelné, za nějaký čas zjistíte důvod, proč se vše stalo tak, jak se v minulosti stalo a jak to je v současnosti. Čekají vás také zprávy týkající se oblasti práce a financí, některé budou pozitivní, jiné komplikované a nepříjemné. Vše se však dá zvládnout.Práce – Dejte si pozor v práci – tento měsíc opatrně našlapujte v souvislosti s úředními a soudními záležitostmi, které vás čekají. Pokud budete ostražití, přijde úspěch a vše zvládnete. Tak se soustřeďte.

Zdraví – Pokud se budete cítit unaveni, dojděte si na kontrolu štítné žlázy. Kdybyste něco zanedbali, hrozí vám i zánět a pozdější problémy.

Peníze – Uzavření jedné cesty, která vám nepřinášela zisk, je pro vás nutností a přináší posun. Poté si můžete v klidu odpočinout, než se vrhnete na další úkoly. Peníze se vám podaří opět vydělat.

Vztahy – Jste nastaveni na boj a obhájení své pozice ve vašem vztahu a taky tak jednáte. Což přináší hádky a nepříjemnosti. Osud vám však bude nakloněn a vše náležitě srovná. Jen se snažte se uklidnit a jednat s čistou myslí.

Horoskopy 2018

reklama

reklama