reklama

8/2015 horoskop měsíc Rak

Motto měsíce: „Myšlenky tvoří vaši realitu, hmota je jen iluzí.“

Navazujte na minulost, na počátku měsíce vám to půjde velice snadno, ale pouze do půlky září. Pak budete muset pohlédnout zpříma na problém, který odkládáte už delší dobu. Dojde vám, že bez jeho vyřešení se neposunete dál. Ke konci měsíce se budete rozhodovat a bude to pro vás opravdu velice obtížné.

 

Práce – Problém který jste v minulosti přehlíželi, vás opět zasáhne. Pokud ho nevyřešíte, nepřinese vám osud žádnou naději na zlepšení a čeká vás beznaděj. Dělejte v práci pouze to, co vám přináší větší finanční stabilitu.

Zdraví – Pokud vás delší dobu trápí vyrážka nebo máte problémy s kůží, je nutné vyhledat lékaře. Může se jednat i o zánět v těle a následovat mohou i silné bolesti hlavy.

Peníze – Finanční krize, která vás může potkat z počátku měsíce, bude brzo zažehnána a vy s bravurou zvládnete ke své velké spokojenosti veškeré finance. A ještě možná pojedete na dovolenou.

Vztahy – Práce na vztahu vám přinese spokojenost a radost z dobře vykonaného díla. Máte dostatek sil vše zvládnout, využijte toho. Promluvte si s partnerem a řekněte mu, co vše vás tíží, a uvidíte, že to společně vyřešíte.Horoskopy 2018

reklama

reklama