reklama

8/2015 horoskop měsíc Ryby

Motto měsíce: „Vše, co pokládáte za neměnné a dané, můžete změnit jedinou novou myšlenkou.“

Začněte nejdříve řešit věci, které jsou pro vás opravdu zásadní a důležité. Na začátku měsíce na to budete mít dostatek sil. Práce vám půjde i v půlce měsíce a nebudete si moci na její dostatek stěžovat. Ke konci měsíce budete sami se sebou a s tím, jak se vám vše podařilo, spokojeni. Hojnost máte i v oblasti peněz a to se nezmění ani v průběhu srpna. Užijete si peněz a proudění financí v hojné míře. To vám udělá obrovskou radost a štěstí bude vaším přítelem. Ke konci měsíce budete finance i investovat, a tak vás čekají schůzky týkající se finanční sféry.

 

Práce – Na začátku měsíce se snažte uzavřít projekty z minulosti a dokončit, co jste měli mít dokončeno, poté vás čeká stabilita a spokojenost. Budete na to mít i dostatek sil, tak neváhejte. Práce vám půjde od ruky a budete si to užívat.

Zdraví – Stres a nespavost vás může pronásledovat na počátku měsíce. Přetížením organismu může dojít k problémům s ledvinami, močovým měchýřem a u žen i reprodukčními orgány.

Peníze – Spokojenost přichází i v souvislosti s financemi. Srpen vám přináší plné kapsy peněz a naději, že to tak bude pokračovat i nadále. Užijte si hojnost. Můžete si i něco koupit nebo odjet na exotickou dovolenou.

Vztahy – Příval citů, který vás čeká, je pro vás důvodem k žárlivosti na partnera. Pozor, začnou tím i zbytečné hádky a nepříjemnosti. Ukažte partnerovi svoji lásku a citlivost. Nebojte se o něj, on jen potřebuje chvilku pro sebe. Jeho city k vám jsou stále silné.

Horoskopy 2018

reklama

reklama