reklama

8/2015 horoskop měsíc Štír

Motto měsíce: „Děláte-li si stále starosti o přežití, podléháte zákonu nedostatku.“

V srpnu se konečně přestanete rozhodovat, co s láskou, a uděláte už konkrétní kroky. Přestanete zavírat oči před problémem, který nechcete delší dobu řešit. Ke konci měsíce vás čekají dobré finanční zprávy. Pomůže vám v tom žena v dobrém pracovním postavení.

 

Práce – V pracovní oblasti budete mít už na začátku měsíce štěstí, protože vás provází vášeň pro práci a bude se vám dařit. Práce budete mít dostatek a další pracovní nabídky se jen pohrnou. Jediné, co vás bude trápit, je, že se nemůžete posunout, kam potřebujete.

Zdraví – Pozor na problémy s tlakem, také průdušky můžete mít oslabené, vše je však záležitost vašeho nervového systému. Zůstaňte více v klidu a budete úplně fit.

Peníze – Vaše finanční situace je na začátku měsíce velice dobrá, jen přestaňte zavírat oči před určitou okolností. Budete sami sebe odrazovat od jistých kroků a to pro vás moc dobré nebude, přinese vám to jen překážky.

Vztahy – Klid, pohoda, láska a zase láska vás mohou provázet tímto krásným letním měsícem. Jen se na vše stačí naladit a začít se více smát a užívat si života a léta. Mějte více rádi i sami sebe a uvidíte, jak se to projeví ve vašem partnerství.Horoskopy 2018

reklama

reklama