reklama

8/2015 horoskop měsíc Střelec

Motto měsíce: „Nebojte se prožívat své štěstí, nemá omezené trvání. Konec vašeho štěstí je pouze ve vaší hlavě. Sdílejte své štěstí s ostatními.“

Stabilita je pro vás opravdu to nejdůležitější, a tak se ji pokuste nastavit. Také je v tomto měsíci dobré najít vztah sami k sobě, to vám pomůže vyřešit i záležitosti týkající se vašeho partnerství. Vše je v srpnu pro vás nové a můžete si stanovit také nová pravidla ve všech oblastech vašeho života. Tak směle do toho a na nic nečekejte.

 

Práce – Nadšení a rychlost v oblasti práce vás budou pohánět dopředu. Vy si v této pozici budete připadat spokojeni, ale pozor, je to jen iluze a vše může být úplně jinak, než si myslíte. Přesto zvládnete otevřít i nové projekty. Taky občas odpočívejte.

Zdraví – Bolest hlavy je od páteře a také vás mohou bolet kyčle, někde se přetáhnete a budete to srovnávat celý měsíc. V těle vám může kolovat zánět, pozor tedy na únavu. Čeká vás uzdravení, přesto se šetřete.

Peníze – Spokojenost z počátku měsíce bohužel vystřídají problémy a potíže. Budete mít tendence šetřit, protože vás bude pronásledovat pocit, že máte v oblasti práce velkou konkurenci. Zbytečně tím financím nedovolíte, aby k vám proudily.

Vztahy – Rozchod, který byl nezbytný, se už začíná obracet v klidnější období a vy se snažíte vše si vyříkat. Komunikace je pro vás opravdu důležitá a je nutné věci probrat. Ke konci měsíce se budete více zabývat prací než vztahem. A to vám pomůže se odpoutat.

Horoskopy 2018

reklama

reklama