reklama

8/2015 horoskop měsíc Váhy

Motto měsíce: „Vaše myšlenky utvářejí vaši budoucnost. Myslete pozitivně a plánujte si to, po čem opravdu toužíte.“

Některé věci ve vašem životě vidíte ze špatného úhlu a občas i žijete v iluzích, přiznejte si to. Je nutné se podívat realitě zpříma do očí a některé věci si přiznat. Především váš věčný boj je zbytečný. Ukončete ho a uleví se vám i ostatním. Bojovat znamená vyčerpávat energii, kterou budete potřebovat.

 

Práce – Schůzky a úspěch spojený s prací vám osud přinese na začátku měsíce. Takže to pro vás bude jednodušší, než si umíte představit. Budete mít dokonce pocit, že jste miláčkem osudu. Neusněte na vavřínech, nemuselo by se vám to vyplatit.

Zdraví – Pozlobí vás nízký tlak, ženy by si měly dát pozor na reprodukční orgány. Bolesti kloubů na konci měsíce zmizí.

Peníze – Spokojenost v oblasti financí se projeví hned na začátku měsíce. Také vás čeká velká pozitivní změna, která vám způsobí radost. Peníze budou proudit, tak jak si představujete, a to vám přinese větší lehkost.

Vztahy – Vztah vám přináší radost, lásku a spokojenost. Nezadaní mohou koncem měsíce potkat partnera na dlouhodobý vztah, který bude naplněn nejen láskou, ale bude i finančně stabilní. Pokud máte trvalého partnera, objevíte novou možnost, jak získat větší stabilitu.

Horoskopy 2018

reklama

reklama