reklama

8/2016 horoskop měsíc Býk

Moudrost měsíce: „To, čemu věřím, se uskuteční. To, čemu nevěřím, se v mém životě uskutečnit nemůže.“

Co vám přináší měsíc srpen

Začátkem měsíce uzavřete události z minulosti a všechny otevřené projekty a záležitosti, co se vám nedařilo dlouho dořešit. V půlce měsíce budete zažívat lásku a porozumění a budete prožívat šťastné období, které vám vydrží až do konce měsíce. Na závěr měsíce se něco velice rychle uspíší a vy budete překvapeni.

Jaké znamení vám přinese štěstí – Lev

S kým budete mít problémy – Váhy

Vztahy Začátkem měsíce budete prožívat s partnerem druhé líbánky. Budete zamilovaní a plní vášně a lásky. Když už si budete myslet, že to lepší být nemůže, tak se může něco stát, co to vše pokazí. Dejte si pozor na hádky a nedorozumění. Vše, co se zdá tak krásné, se může v minutě změnit ve zlý sen.

Práce  Lpíte na něčem, co už je nefunkční, a to vám může přinést komplikace. Zbavte se toho, co vám nefunguje, protože to jinak bude ještě horší. V půlce měsíce se vám podaří vydělat peníze, z kterých budete mít radost. Na konci měsíce si můžete odpočinout a užít dovolenou.

Peníze Osud vám přeje, už začátkem měsíce se vám povede vydělat slušné peníze. V půlce měsíce budete nějaké peníze přesouvat a na konci to bude trochu složitější, ale vše zvládnete v pohodě.

Oslabený orgán a léčivé barvy Ramena. Žlutá a bílá

 

 

 

 

Horoskopy 2018

reklama

reklama