reklama

8/2016 horoskop měsíc Štír

Moudrost měsíce: „Štěstí je otázkou náhledu na život.“

Co vám přináší měsíc srpen

Srpen začne láskou, nebo spíše zamilováním a schůzkami. Podaří se vám zamilovat se a to nejen partnersky, ale také i do své práce. Bude se vám totiž dařit a vaše práce vás bude naplňovat víc, než tomu bylo v poslední době. Možná může dojít i k povýšení. Ke konci měsíce se dozvíte tajemství, které vás překvapí, a budete přemýšlet, co s tím uděláte.

Jaké znamení vám přinese štěstí – Ryby

S kým budete mít problémy – Býk

Vztahy Začátkem měsíce někoho odmítnete, ale to bude jen dočasné. Následně se vše zrychlí a vy se rozhodnete rychleji, než jste si původně mysleli. Koncem měsíce vás čekají menší překážky, které zvládnete, jen na ně pomyslíte.

Práce Začátkem měsíce vás čeká přímo vášeň pro práci a dokonce začnete nějaký nový projekt, nebo nabídku nové práce, kterou vám okolí bude závidět. Budete trochu bojovat sami se sebou, abyste všechno zvládli, ale bude vás to bavit.

Peníze Finanční stránka pro vás bude na začátku srpna velice příznivá a radostná. Budete se ze svých financí radovat. V půlce měsíce vám pomůže nějaký muž, který žije v jiném městě, než vy. Koncem měsíce budete mít vše pod kontrolou a dostatek energie vydělat další peníze.

Oslabený orgán a léčivé barvy Žlučník. Zelená a modrá.

 

 

Horoskopy 2018

reklama

reklama