reklama

9/2014 horoskop měsíc Váhy

Motto měsíce: „Každý den nechám promlouvat své srdce."

Navazujte na minulost a z počátku měsíce vám to jde velice snadno. Ale pouze do půlky září, kdy budete muset pohlédnout zpříma na problém, který odkládáte už delší dobu. Dojde vám, že bez jeho vyřešení se neposunete dál. Ke konci měsíce se budete rozhodovat a bude to pro vás opravdu velice obtížné.

Práce – Práce vám půjde od ruky a vše se vyvine tak, jak si přejete. Budete se z toho také náležitě radovat a to vám pomůže i urovnat vztahy v rodině. Pocítíte sami se sebou spokojenost, ale na konci měsíce se vám z ničeho nic vše zboří a budete nuceni zbudovat nové základy. Nezoufejte, vaše základy byly špatně postaveny, takže je to nutnost.

Zdraví – Viróza vás překvapí na konci prázdnin a začátkem září, ale potrvá jen pár dní. Oslabené máte spíše ledviny a močový měchýř, je potřeba více pít a pročistit je. Stres k tomu přispívá největší měrou.

Peníze – Dokončujte vše, co je nutné dokončit. Nenechávejte žádnou práci rozdělanou, protože jinak vám peníze proudit nebudou tak, jak si přejete. Pokud se do toho vrhnete, podaří se vám to. Jen pozor na iluze. Snažte se na vše dívat realisticky. Koncem měsíce vám začnou proudit nové zdroje financí.

Vztahy – Jste sami pro sebe jedno velké tajemství a tím jste i přitažliví pro druhé pohlaví. Což se vám potvrdí v měsíci září, protože se objeví někdo, kdo je pro vás darem a bude i dobře situovaný, s dobrým zázemím ve všech ohledech.

Horoskopy 2018

reklama

reklama