reklama

9/2015 horoskop měsíc Beran

Motto měsíce: „Moje tělo odráží stav mé mysli. Jsem zdravá, celá a úplná.“

V práci budete už na začátku měsíce velice úspěšní a podaří se vám posunout se někam, kam jste si přáli dostat už dávno. Pozor si však dejte na závist, té je kolem vás mnoho. Celkově by se vám září mělo vydařit, především od druhé poloviny měsíce. To, co dřív nešlo, se najednou dařit začne.

 

Práce – Budete mít už od začátku měsíce hodně práce a půjde vám skvěle od ruky. V půlce měsíce však přijdete o něco, co jste si drželi. Nechte vše tak, jak je, a vrhněte se na něco jiného, to je pro vás nejlepší řešení.

Zdraví – Jste unaveni a s tím přicházejí i zdravotní komplikace. Chtělo by to pročistit ledviny a jíst více ryb – máte oslabenou štítnou žlázu. A hlavně odpočinek a doplnit vitamíny.

Peníze – Vaše rozhodování na začátku měsíce bude krátké. Brzo zjistíte, kam chcete finance směřovat, a přijde i velká změna, která vám přinese velkou radost.

Vztahy – Bojovat budete v září především ve vztazích. Tam se vám nebude dařit tak, jak si přejete, a přijdou i deprese a smutek. Na konci měsíce se vše srovná a možná přijde i nějaký flirt nebo radost v oblasti vztahů.

 

 

Horoskopy 2018

reklama

reklama