reklama

9/2015 horoskop měsíc Blíženci

Motto měsíce: „Žádná práce není pod mou ani nad mou úroveň. Jestliže je něco třeba udělat, udělám to.“

Nový nápad a nová energie, která vás oslní hned na začátku měsíce, bude pro vás tím, co vás nabije na celý měsíc dopředu. Budete z toho čerpat i v dalším období. V půlce měsíce vás čeká složité rozhodování. Rozhodnete se správně a další posun na konci měsíce vám přinese opravdu velkou radost.

 

Práce – Máte možnost se v práci posunout někam výš – a tenhle měsíc se vám to podaří, možná hned na začátku prvního týdne. Budete se radovat z práce i rodiny. V práci také možná zažijete něco moc hezkého a radostného.

Zdraví – Vyrážka, která vás trápí delší dobu, se může znova objevit. Rýma může vést až k zánětu dutin a hlavně budete ve stresu, což vám moc nepomůže k lepšímu zdravotnímu stavu.

Peníze – Změna je nezbytnou součástí transformace a vy potřebujete především změnu ve vašich financích. Je potřeba ji přijmout, zanalyzovat ji a nakonec vykonat. Budete nuceni vše změnit a čekají vás i nějaké přesuny. Vše je pro vaše dobro, ale musíte to promyslet.

Vztahy – Je tajemstvím, že vás váš vztah nenaplňuje, a tak se od něj opět začnete odrazovat, což se vám bude skoro celý měsíc dařit. Koncem měsíce přitáhnete zájem opačného pohlaví a budete v tomto ohledu opravdu úspěšní. Vztahy se také srovnají.

Horoskopy 2018

reklama

reklama