reklama

9/2015 horoskop měsíc Býk

Motto měsíce: „Je pro mě vždy snadné přizpůsobit se a změnit. Jsem pružná a uvolněná.“

Na začátku podzimu se rozejdete se vším nefunkčním a tím, co už ve svém životě nechcete. Zboříte základy, které byly špatně postavené a začaly se hroutit. Budete mít spoustu energie, která vám pomůže změnit svůj život k lepšímu!

 

Práce – Na začátku měsíce budete přemýšlet o tom, zda je dobré ve vaší současné práci zůstat. Možná se i s někým rozloučíte, protože zažíváte velkou stagnaci a to vás začne ničit. Uděláte vše pro to, aby se to změnilo, což se vám podaří. Konec měsíce bude velice úspěšný a dá vám naději na další měsíce.

Zdraví – Reprodukční orgány a ledviny vás mohou pozlobit na začátku měsíce, protože proděláte menší virózu. Také vám hrozí únava kvůli tomu, že málo spíte. Snažte se více odpočívat.

Peníze – Posun ve financích je výrazný hned na začátku měsíce. Pomůže vám k němu nějaký dobře postavený člověk, který vám nabídne skvělou práci, a tak se vaše finanční situace zlepší natolik, že budete mít možnost zaplatit všechny pohledávky a ještě vám nějaké peníze zůstanou.

Vztahy – Navážete na minulost, to vám přinese hodně lásky a pohody. Vše se bude dařit i v průběhu měsíce, budete mít dostatek sil a energie vše zvládnout a na konci měsíce si už užijete společného víkendu nebo i menší dovolené. Každopádně se vám bude dařit udržet ve vztahu pohodu a harmonii.

Horoskopy 2018

reklama

reklama