reklama

9/2015 horoskop měsíc Kozoroh

Motto měsíce: „Chyby jsou důležitou součástí našeho umění a růstu.“

Lpíte na něčem, co už je dávno mrtvé, a to vám bere sílu a štěstí. Během měsíce si to uvědomíte a pocítíte beznaděj, ale nakonec se vám podaří to změnit a přijde hojnost všeho, co potřebujete. Lásku nyní neřešte, není na to vhodný čas. Najděte si pohodu a klid pro pochopení a posun dále.

 

Práce – Začátkem měsíce se budete cítit v beznadějné situaci, protože nic se nehýbá tak, jak byste potřebovali. Vše však má svůj čas a ten přijde v půlce měsíce. Pak bude hojnost práce i peněz a bude vás to opravdu bavit. Tak si zbytečně nepokazte ten začátek měsíce.

Zdraví – Pozor na kyčle, ty vás mohou během měsíce bolet, také zařaďte více ryb do jídelníčku, tím posílíte štítnou žlázu. Zažívání a vyrážka se během měsíce upraví.

Peníze – Na začátku přijde rozhodování, co dříve zaplatit a kde vzít peníze. Následuje však přísun peněz a pak už ty peníze budou proudit častěji a pravidelně. Nebojte se, že po horším začátku bude vše špatně. Naopak, pak se vše v dobré obrátí.

Vztahy – Dokončíte něco, co bylo dlouho uzavřeno. A ukončíte impulzivně nějaký vztah, který měl ještě pokračovat. Pak začnete konečně řešit to opravdu důležité. Tento měsíc nechte vztahy jiným znamením a vy se věnujte práci a penězům, tam budete úspěšnější.

 

 

Horoskopy 2018

reklama

reklama